שיווק רשתי עם חברת ד"ר נונה

שיווק רשתי באינטרנט

 

מהם סודות ההצלחה בשיווק רשתי באינטרנט? להלן תשובות מאת מפיצי ד"ר נונה!

 

שיווק רשתי באינטרנט

 

בימינו כמעט כל עסק פועל במידה כל שהיא ברשת האינטרנט שמאפשרת להשתמש בכלים חדשניים למכירה וקידום מוצרים. מגמה זו לא פסחה גם על שיווק רשתי אשר בשנים האחרונות התפתח בצורה ניכרת במרחב הווירטואלי.

 

באופן כללי, לשיווק רשתי באינטרנט יש הרבה דברים משותפים עם הצורה המסורתית של קידום עסקים. היתרון העיקרי הוא שהאינטרנט פותח הרבה יותר אפשריות לבניית רשת להפצה וקידום המוצרים מאשר השיטות מסורתיות, למשל:

 

- מרחב גיאוגרפי בלתי מוגבל. בניגוד לשיווק מסורתי, שיווק באינטרנט מאפשר להרחיב גיאוגרפיית הפעילות של המפיצים ללא הצורך בנוכחות פיזית בשטח. בנוסף, שיווק רב שכבתי באינטרנט מאפשר למפיצים לעבוד עם חברות זרות ללא נציגויות בארץ.

 

- מכירת מוצרים ופיתוח הרשת מקוונים, גם ללא השתתפותך. שיווק רשתי באינטרנט מאפשר קידום מוצר ופיתוח הארגון 24 שעות ביממה תוך הפחתה משמעותית במעורבות האישית של המפיץ.

 

- אוטומטיזציה של התהליכים. ניהול מערכת שיווק רב שכבתי דרך האינטרנט מאפשר לבצע באופן אוטומטי את רוב התהליכים הדרושים, כגון: רישום המפיצים, הזמנה ותשלום על מוצרים, הפקת דוחות, מעקב אחר המחזור האישי והקבוצתי, רישום וניתוח הכנסות.

 

- סינון אנשים לא רלוונטיים. שיווק רשתי מסורתי כרוך ביצירת קשר עם אנשים רבים שחלק גדול מהם לא יביעו עניין להצעותיך. לעומת זאת, שיווק רשתי באינטרנט מאפשר לך להגיע ישירות אל קהל היעד שלך כי האתר או הפרסומות שלך ימשכו רק אנשים שמחפשים רק את מה שיש לך להציע: הזדמנויות עסקיות או מוצרים מסוימים.

 

- מגוון רחב של כלים לקידום מוצרים. זה כולל אתרי אינטרנט עם מנגנון מכירה, דפי נחיתה, בלוגים, טוקבקים ותגובות באתרים של אחרים, פורומים, רשתות חברתיות, שיווק בוידאו, סוגים שונים של פרסום מקוון, השתתפות בצ'אטים, ועידה בוידאו וכו', כאשר את רוב הכלים הללו לא תצטרכו ליצור בעצמכם כי החברת MLM שלהם תספק אותם.

 

 

איך להתחיל בשיווק רשתי באינטרנט?

1. קודם כל, כמובן, יש לבחור חברת שיווק רשתי מתאימה. נושא זה ראוי להתייחסות מורחבת אותה ניתן למצוא בקישור זה. בקצרה, יש להתייחס לנושא בחירה של חברת MLM באופן אחראי ולבחור חברת שיווק רשתי אמינה עם מנגנונים מקוונים שיאפשרו לך לעסוק בשיווק רשתי מקצועי דרך האינטרנט, וכמובן יש להיזהר מהונאות למיניהן כגון פירמידות שלעתים קרובות מתחזות לחברות שר"ש. לחץ כאן להסבר מלא מהו ההבדל בין שיווק רשתי ופירמידה.

 

2. בשלב הבא, כדאי לוודא שיש לך ידע בהפעלת המחשב והאינטרנט שיספיק לשימוש בשירותים מקוונים רלוונטיים כגון בלוגים, רשתות חברתיות, פורומים וכדומה. ממשקי ניהול של השירותים הללו בנויים בצורה פשוטה שמאפשרת להשתמש בהם גם לאנשים בעלי ידע בסיס בלבד, אך בכל זאת מומלץ להתאמן ולהשתכלל בהם כמה שיותר כדי לא להחמיץ הזדמנויות עסקיות בגלל סיבות טכניות.

לאחר מכן בחר בכמה שיותר כלים לשיווק רשתי באינטרנט מהרשימה להלן שיסייעו לך למכור מוצרים ולבנות רשת הפצה משלך בהתאם ליכולתך להפעיל כלים אלה, למשל :

 

- אתר אינטרנט ו/או בלוג משלך;

- רשתות חברתיות;

- פורומים בנושאים מתאימים;

- רשימות דיוור ממוקדות;

- פרסום קונטקסטואלי;

- הערוץ משלך ב-YouTube;

- ועידת וידאו בסקייפ;

- ועוד...

 

3. לאחר שתבין איך כל זה עובד, תוכל לגשת לשלב עבודה מעשית - הקמת רשת לקוחות ומפיצים משלך. כדי לעשות זאת, הגדר לך קהל היעד של אנשים שעשויים להתעניין במוצרי החברה שבחרת וכמובן בשיווק רב שכבתי. בדרך כלל מדובר באנשים שמעוניינים לשפר את איכות החיים שלהם, מחפשים דרכים להרוויח באינטרנט, לפתח עסק משלהם ולהגיע לעצמאות כלכלית. ניתן למצוא אנשים כאלה בדרכים כגון:

 

- קידום האתר או הבלוג שלך במילות מפתח רלוונטיות;

- יצירת קשר בפורומים וקבוצות רלוונטיות ברשתות חברתיות;

- פרסום קונטקסטואלי במנועי חיפוש;

- פרסום מודעות באתרי דרושים;

- פניה לאנשים שכבר עובדים בתחום של שיווק רשתי באינטרנט.

 

4. התקשרות עם אנשים מעוניינים, צירופם לארגון שלך והכשרתם לעבודה בשיווק רשתי.

יש לקחת בחשבון שמתחילת פעילותך בשיווק רשתי ועד יצרת תשתית השותפים הראשונית יעבור פרק זמן מסוים. בתקופה הזו תצטרך לעבוד קשה למרות שמאמצייך הראשונים ככל הנראה לא יניבו תמורה כספית מידית. זה שלב בלתי נמנע של שיווק רשתי אותו צריך לעבור כדי לצבור ניסיון וכישורים מתאימים. יחד עם זאת, התוצאות הראשונות של המאמצים הללו ישפרו את מצב הרוח ללא היכר ויוסיפו מוטיבציה להתקדם ולהצליח עוד יותר.

כמובן, שיווק רשתי באינטרנט אינו שולל שימוש בשיטות מסורתיות של שיווק רשתי. שילוב של כמה שיטות שיווק בו זמנית יכול להביא תוצאות הרבה יותר טובות מאשר שימוש בשיווק רשתי מקוון בלבד.

 

 

שיווק רשתי באינטרנט עם חברת ד"ר נונה

חברת ד"ר נונה אינטרנשיונל בע"מ מעמידה לרשות מפיציה מגוון רחב של כלים מקוונים שמסייעים להם לכל אורך פעילותם: רישום מפיצים חדשים דרך האינטרנט, רכישת מוצרים בהנחות סיטונאיות בחנות המפעל המקוונת, דוחות סטטיסטיים שונים כגון ביצועי הארגון, מגמות, צבירת רווחים ועוד.

 

כמו כן, באתר החברה תמצאו כלי תכנון פיתוח הרשת, תקבלו מידע עדכני על מבצעים והנחות מיוחדות, על מפגשים ופעילויות. בנוסף, החברה מארגנת סוגים שונים של לימודים מקוונים כגון וובינרים, ועידות וכדומה. באתר והבלוג של החברה תמצאו מגוון מאמרים וכתבות שיעניקו לכם מידע שימושי וחשוב אודות מוצרי החברה ודרכי שיווקם נכונות ויעילות.

 

מעוניינים להתקדם? הצטרפו חינם ללא התחייבות או צרו קשר ונחזור אליכם עם פרטים נוספים!


שיווק רב שכבתי  |  שיווק רשתי - מה זה?  |  איך שיווק רשתי עובד  |  שיווק רב שכבתי באינטרנט  |  איך לבחור שיווק רשתי  |  שיווק רב שכבתי בישראל  |  מוצרי חברות שיווק רשתי  |  אודות חב' ד"ר נונה  |  תוכנית השיווק  |  דרושים שיווק רשתי  |  הצטרפות לחברת ד"ר נונה  |  צור קשר