שיווק רשתי עם חברת ד"ר נונה

לבנות עצמאות כלכלית עם חברת ד"ר נונה

 

מהי עצמאות כלכלית וכיצד משיגים אותה? להלן תשובות מלאות ממומחי ד"ר נונה!

 

עצמאות כלכלית (חופש כלכלי) הוא מצבו הפיננסי של האדם כאשר הכנסתו מאפשרת לו להשיג את כל מה שברצונו ולהגשים את כל חלומותיו.

 

אמנם יש מעט מאוד אנשים בעולם שהשיגו עצמאות כלכלית מוחלטת, אך ישנם רבים שהתקרבו לכך ויכולים להרשות לעצמם הרבה יותר מהאדם הממוצע.

 

אבני הדרך לחופש הכלכלי הן הגנה פיננסית וביטחון כלכלי. מה ההבדל בין מושגים אלה וחשיבותם לעצמאות כלכלית?

 

הגנה פיננסית - המצב בו האדם יכול לחיות בדרך שהוא רגיל בתקופה משישה חודשים עד שנה על חיסכונותיו בלבד.

 

ביטחון כלכלי - המצב בו האדם יכול לחיות את כל חייו בדרך הרגילה שלו על בסיס הכנסה הנובעת מההון האישי שלו.

 

אנשים רבים היו מוכנים להסתפק בביטחון כלכלי בתור המטרה הסופית כי היום אין להם גם את זה. יחד עם זאת, רק עצמאות פיננסית מאפשרת לכם לבנות את המציאות סביבכם בהתאם לרצונכם ובעצם לחיות כפי אתם חולמים.

 

לחופש כלכלי ניתן להגיע באמצעות השקעות, נכסים או עסק משלך. אי אפשר לבנות חופש פיננסי רק מהעבודה "בשביל הדוד", אלא להיות “הדוד” בעצמך. הרי אם תפסיק לעבוד עקב מחלה או מכל סיבה אחרת, מקור המזומנים שלך יתייבש באופן מיידי.

 

 

אבכן, כיצד מתחילים?

 

על מנת להשקיע בניירות ערך או נכסים משלך, כמובן יש צורך בהון עצמי, השאלה רק איך להשיג אותו. לרובנו אין דוד עשיר באמריקה. לחסוך כסף מהמשכורת בדרך כלל לא מציאותי עם גובה השכר ויוקר המחיה בישראל. גם פתיחת עסק דושרת השקעה כספית ניכרת והרבה זמן פנוי כך שזה לא משתלב עם העבודה ולכן כרוך בסיכון גבוה. אז מה עושים?

 

אחת הדרכים האופטימלית ליצירת הכנסה נוספת היא ללא ספק שיווק רשתי או MLM. למרות כל הסטיגמות ודעות קדומות על השיטה, מדובר בהזדמנות עסקית הנגישה לכולם ובעלת סיכונים מזעריים.

 

להלן היתרונות העיקריים של שיווק רב שכבתי לעומת עסק רגיל:

1. השקעה כספית נמוכה, לעתים אפילו אפסית.

2. התחלה מהירה ופשוטה – מדובר בשיתוף פעולה עם חברה בעלת פס ייצור ולוגיסטיקה קיימים ואין צורך בפיתוח מוצרים משלך.

3. שעות פעילות גמישות שמאפשרות לעסוק ב-MLM בנוסף לעבודה רגילה.

4. מתאים בתור עבודה מהבית ועבודה דרך האינטרנט.

5. ייעוץ והדרכה בחינם - למפיצים ותיקים יש מוטיבציה רבה להעניק לחדשים את כל הכלים להצלחה בתחום. בעלי עסקים רגילים נאלצים להוציא על שירותים אלה סכומים גבוהים.

 

 

הזדמנותכם בחברת ד"ר נונה

 

אנו בחברת ד"ר נונה אינטרנשיונל בע"מ רואים כאתגרנו להעניק לכמה שיותר אנשים את ההזדמנות לבנות עסק בינלאומי ולהגשים את החלום של עמצאות כלכלית תוך מזעור סיכונים עסקיים. חברתנו קיימת משנת 1994 ומציעה לשיווק ישיר ורשתי מגוון רחב של מוצרי ים המלח ותוספי תזונה ייחודיים אשר מיועדים בין היתר לסייע לאנשים במצבים בריאותיים מורכבים.

 

שיווק מוצרי ד"ר נונה זהו עיסוק המתאים לציבור רחב ומגזרי אוכלוסיה רבים כגון שכירים, בעלי עסקים קיימים שמעוניינים להרחיב את פעילותם, סטודנטים וכו'. זו גם הזדמנות מעולה של עצמאות כלכלית לנשים אשר רלוונטית לעקרות בית, אמהות ונשים עובדות כעיסוק נוסף בתחום מוכר לרוב הנשים - יופי, קוסמטיקה ואורח חיים בריא.

 

החברה מציעה תוכנית תגמולים שקופה ושוויונית המתאימה במיוחד לאנשים שלא מוכנים לקחת סיכונים כי מאפשרת להתחיל להרוויח משיווק המוצרים ללא השקעה או רכישת מלאי.

 

אז למה אתם מחכים? הצטרפו עכשיו ללא תשלום או התחייבת ותתחילו להתקדם לעצמאות כלכלית עוד היום!

 

עדיין מתלבטים? צרו קשר ונציגנו יחזור אליכם עם פרטים נוספים.

 

 

יתרונות וחסרונות שיווק רשתי  |  שיווק רשתי בישראל  |  דרושים מפיצים

שיווק רב שכבתי  |  שיווק רשתי - מה זה?  |  איך שיווק רשתי עובד  |  שיווק רב שכבתי באינטרנט  |  איך לבחור שיווק רשתי  |  שיווק רב שכבתי בישראל  |  מוצרי חברות שיווק רשתי  |  אודות חב' ד"ר נונה  |  תוכנית השיווק  |  דרושים שיווק רשתי  |  הצטרפות לחברת ד"ר נונה  |  צור קשר