שיווק רשתי עם חברת ד"ר נונה

דרושים מפיצים עצמאיים

 

בואו לבנות לכם עתיד כלכלי בטוח בתור מפיצים עצמאיים בחברת ד"ר נונה!

 

מפיצים עצמאיים

 

נמאס לכם מיוקר המחיה? נשבר לכם לעבוד בשביל אחרים ולהיות תלויים ברצונו הטוב של הבוס? קחו את עתידכם בידיכם ותתחילו להתקדם לעצמאות כלכלית אמיתית!

 

מעל 90 מיליון אנשים ברחבי העולם כבר בחרו להיות מפיצים עצמאיים בחברות שיווק רב שכבתי. זה צעד חשוב שפותח חלון הזדמנויות לחיים טובים הרבה יותר מהחיים האפורים של מי שנחשב בימינו "מעמד בינוני". להיות מפיץ עצמאי זה לא כסף קל אלא עבודה קשה לכל דבר, אך זה בהחלט שווה מאמץ כי בתחום זה השמיים הם הגבול והתוצאות תלויות רק בכם!

 

אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל מפיצם עצמאיים של חברת ד"ר נונה אינטרנשיונל בע"מ ולקחת חלק בהצלחה ישראלית הצועדת ללא הרף כבר מעל 20 שנה ברחבי העולם.

 

מעוניינים בהצטרפות או פרטים נוספים? הצטרפו עכשיו בחינם או צרו קשר ונציגנו יחזור אליכם עם פרטים עוד היום!

 

מי הוא מפיץ עצמאי?

מפיץ או משווק עצמאי הנו גורם שמקדם מוצרים או שירותים של חברה מסוימת תמורת רווח ממכירות או עמלות מבלי לעבוד בה כשכיר. מפיץ עצמאי יכול להיות בעל עסק או חברה משלו או אדם פרטי שעוסק בהפצת מוצרים בנוסף לעבודתו העיקרית.

 

איך זה עובד?

ישנם מספר דרכים להרוויח על הפצת מוצרים של חברות שונות, לדוגמא: זכיינות שמאפשרת לפתוח חנות משלכם בשם החברה; קנייה סיטונאית לצורך מכירה ללקוחות קצה; תוכניות שותפים עם סוגי עמלות שונים שמוקמות לצורך הפצת מוצרים באינטרנט, ועוד.

 

החל משנות ה-80 של מאה שעברה בכל העולם יותר ויותר תופס תנופה שיווק רב שכבתי (multilevel marketing) המבוסס כולו על פעילות מפיצים עצמאיים. שר"ש נקרא גם שיווק רשתי כי הוא מאפשר למפיץ עצמאי להקים תחתיו רשת (ארגון) של תתי מפיצים ולקבל עמלות גם ממכירות שלהם.

 

כמובן, הרשת תניב רווחים אך ורק אם בתוכה קיים שיתוף פעולה הדדי, מערך חונכות ותמיכה במפיצים החדשים ע"י הוותיקים שמלמדים אותם איך מפיצים מוצרים בדרכים האפקטיביות ביותר.

 

באילו תחומים פועלים מפיצים עצמאיים?

ישנו מגוון רחב של תחומים וסוגי מוצרים המשווקים ע"י מפיצים עצמאיים. למשל, רוב חברות multilevel מציעות עמלות ורווחים נאים תמורת הפצת מוצרי קוסמטיקה, תוספי תזונה ומוצרי בריאות שמהווים כ-60% ממכירות שמתקיימות בשיטה זו בעולם.

 

אחד התחומים האטרקטיביים והפופולאריים בישראל הוא ללא ספק הפצת מוצרי ים המלח. העובדה שמדובר במוצרים ישראליים גרידה שמסיבות טבעיות אין להם מתחרים במדינות אחרות, מושכת הרבה בעלי עסקים ואנשים פרטיים שרוצים להרוויח מהפצת מוצרים אלו בארץ ובחו"ל.

 

מה מציעה למפיצים חברת ד"ר נונה?

חברה ישראלית ד"ר נונה אינטרנשיונל בע"מ שהוקמה בשנת 1994 הנה החברה היחידה אשר מפתחת, מייצרת ומשווקת בשיטת MLM מוצרי קוסמטיקה, פרפומריה ותוספי תזונה שכולם מבוססים על הסגולות המינרליות והביולוגיות של ים המלח. מוצרי החברה בולטים באיכותם בשל מחקר מדעי רב שהושקע בהם, ומשווקים בכ-25 מדינות ברחבי העולם.

 

תוכנית התגמולים של החברה מאפשרת למפיצים לקבל רווח עד כ-70% ממכירות ישירות ועמלות עד 20% ממכירות של תתי מפיצים.

 

ממספר סיבות היסטוריות, מרבית הפעילות השיווקית מתרחשת בחו"ל, בעיקר במדינות ברה"מ לשעבר ומדינות נוספות בהן ישנן קהילות "רוסיות" גדולות. גם בארץ הפעילות מתרחשת בעיקר במגזר ה"רוסי" וטרם הגיעה לקהל ישראלי רחב שעדיין מחכה למי שיגלה לו את המוצרים המעולים ואת ההזדמנות העסקית.

 

לכן דרושים לנו מפיצים עצמאיים מדור חדש, דוברי עברית רהוטה ושפות נוספות אשר יפתחו לחברתנו שווקים חדשים ויהינו מהזדמנות עסקית נדירה – גם לעבוד עם חברה ותיקה שכבר הוכיחה את עצמה וגם להיות הראשונים במגזרים שלמים, עם כל היתרונות הנובעים מכך.

 

אז למה אתם מחכים? הצטרפו אלינו בחינם וללא התחייבות ותתחילו להתקדם לחופש כלכלי החל מהיום!

שיווק רב שכבתי  |  שיווק רשתי - מה זה?  |  איך שיווק רשתי עובד  |  שיווק רב שכבתי באינטרנט  |  איך לבחור שיווק רשתי  |  שיווק רב שכבתי בישראל  |  מוצרי חברות שיווק רשתי  |  אודות חב' ד"ר נונה  |  תוכנית השיווק  |  דרושים שיווק רשתי  |  הצטרפות לחברת ד"ר נונה  |  צור קשר