שיווק רשתי עם חברת ד"ר נונה

הזדמנויות עבודה בשיווק רשתי

 

להלן הטיפים לחיפוש עבודה בשיווק רשתי והצעת עבודה מאת מפיצי חב' ד"ר נונה

 

עבודה בשיווק רשתי היא הטרנד העולמי של מאה ה-21 שמאפשר לעשרות מיליוני אנשים  ברחבי העולם שבחרו בו ליהנות מעבודה עם חופש בחירה מלא בכל הנוגע להיקף המשרה, סדר יום וציפיות שכר.

 

אולם, כמו בכל עיסוק, הצלחה בשיווק רשתי לא באה בקלות ודורשת ממך הרבה מוטיבציה, משמעת עצמית, יכולת לפתח כישורים נוספים ולרכוש ידע חדש. לכן, לפני קבלת החלטות חשובות שישפיעו על חייכם לטווח ארוך, כדאי להבין במה עבודה בשיווק רשתי שונה מעבודה רגילה, האם היא מתאימה לך ומהן הצעות עבודה הכי כדאיות שקיימות בתחום.

 

הבדלים עיקריים בין עבודה בשיווק רשתי ועבודה רגילה

בעבודה "מסורתית" תמיד קיים ניגוד אינטרסים מסוים בין בעלי החברה ועובדים שכירים: הבעלים מעוניינים להשיג תועלת מרבית מהעובד אך לשלם לו פחות, אולם העובדים מעוניינים לקבל שכר גבוה ככל האפשר אך בפחות זמן ומאמץ מצדם.

התופעה הזו אינה קיימת בשיווק רשתי מסיבה אחת פשוטה: למנהלים בכל הרמות יש אינטרס ישיר בהגדלת הפרודוקטיביות של העובדים (השותפים) שלהם כי הכנסתם תלויה בכך. אותו האינטרס מעודד גם את המפיצים הזותרים להתאמץ יותר על מנת להגדיל את הכנסתם.

 

אופן ושיטות עבודה בשיווק רשתי.

כידוע, MLM (שיווק רשתי, רב שכבתי) זו שיטה של מכירות ישירות בה כל מפיץ עצמאי יכול להרוויח לא רק ממכירת המוצרים ללקוחות אלא גם ממכירות של מפיצים אחרים שפועלים תחתיו. לכן חלק ניכר מהעבודה בשיווק רשתי היא חיפוש לקוחות ומפיצים חדשים.

 

חלק חשוב נוסף הוא עבודה מול לקוחות ושותפים קיימים שכוללת מכירת מוצרים ללקוחות ומתן הדרכה לתתי מפיצים כמפיץ אב (ספונסר). שאר זמן העבודה מחולק בין פעולות ארגוניות שונות כמו למשל הכנת תוכניות עבודה, דוחות וכו', וכמובן לימוד עצמי כי מפיץ שרוצה להישאר תחרותי ולא לרדת בהכנסותיו, חייב תמיד להיות עם היד על הדופק ולהתעדכן על המוצרים החדשים בחברה בה הוא עובד, שינויים בתוכנית התגמולים, שיטות שיווק חדשות ועוד.

 

בשיווק רשתי קיימות שיטות עבודה שונות ומגוונות לחיפוש וצירוף לקוחות ומפיצים חדשים, הן שיטות מסורתיות הידועות כבר עשרות שנים, והן שיטות חדשניות כגון שיווק רשתי באינטרנט וברשתות החברתיות. בעידן התפתחות הטכנולוגיות החדשות השיטות הוותיקות כגון "רשימות חמות", מודעות בעיתונים והפצת פוסטרים עובדות פחות טוב והפעילות  העיקרית למעשה עברה למחרב הווירטואלי.

למרות זאת, עדיין מוקדם מדי להזניח לחלוטין את השיטות הישנות כי אחוז מסוים של אנשים עדיין מעדיף אותן בשל גילם או עקרונותיהם.

 

חיפוש עבודה בשיווק רשתי

למרות ששיווק רב שכבתי הינו תחום שאין בו אבטלה ופיטורים, מציאת עבודה מתאימה גם בתחום הזה היא תהליך לא מיידי ולא פשוט. קודם כל, כמעט ולא תמצאו מודעות שמזמינות בגלוי לעבוד בשיווק רשתי. הסיבה העיקרית לכך שעל התחום קיימות סטיגמות רבות כמו למשל הטענה כי שיווק רשתי הוא פירמידה. כמובן הטענה הזו זה לא נכונה אך עושה את שלה וגורמת לרוב מבקשי עבודה לדלג על המודעות הללו. לכן אם תראו מודעה ללא הגדרה מדויקת על מה מדובר כמו למשל "עבודה מהבית ללא צורך בניסיון" או כדומה, קרוב לוודאי מדובר על עבודה בשיווק רב שכבתי.

 

מודעות כאלה תוכלו למצוא בלוחות דרושים הן מודפסים והן מקוונים, בקבוצות ייעודיות בפייסבוק, באתרים של מפיצים בשיווק רשתי וכו'. כמובן יש להתייחס להצעות בזהירות וקודם כל לוודא שלא מדובר בפירמידה המוסוות לחברת שיווק רשתי, לכן קודם כל מומלץ לקרוא מאמר שלנו על איך לבחור חברת שיווק רשתי.

 

שיווק רשתי עם חברת ד"ר נונה

ד"ר נונה אינטרנשיונל בע"מ זו חברת MLM ישראלית הגדולה ביותר שפעילה בשוק כבר מעל 20 שנה. החברה מציעה להפצה מוצרי ים המלח ייחודיים ותוספי תזונה היחידים בעולם שמבוססים על סגולות ים המלח. תוכנית התגמולים של החברה מאפשרת למפיצים לקבל תמורה הוגנת עבור עבודתם ולקבל רווחים ועמלות גבוהות על שיווק המוצרים, וזאת ברמת סיכון מינימלית מצד המפיצים כולל האפשרות להתחיל לעבוד ללא השקעה וללא רכישת מלאי.

 

החברה פועלת בהצלחה רבה בעשרות מדינות כגון ארה"ב, מדינות האיחוד האירופי, רוסיה ושאר מדינות חבר העמים, אוסטרליה, תאילנד ועוד. יחד עם זאת, נותרו לא מעט מדינות ומגזרים שעדיין ממתינים לראשון שיגלה להם את מוצרי חברת ד"ר נונה וההזדמנות העסקים וירוויח על כך בגדול!

 

הצטרפו עכשיו בחינם ללא התחייבות וקבלו עבודה רווחית בשיווק רשתי עוד היום!

 

איך להצליח בשיווק רשתי  |  שיווק רשתי בישראל  |  דרושים מפיצים עצמאיים

שיווק רב שכבתי  |  שיווק רשתי - מה זה?  |  איך שיווק רשתי עובד  |  שיווק רב שכבתי באינטרנט  |  איך לבחור שיווק רשתי  |  שיווק רב שכבתי בישראל  |  מוצרי חברות שיווק רשתי  |  אודות חב' ד"ר נונה  |  תוכנית השיווק  |  דרושים שיווק רשתי  |  הצטרפות לחברת ד"ר נונה  |  צור קשר