שיווק רשתי עם חברת ד"ר נונה

איך להרוויח כסף בשיווק רשתי

 

כיצד ניתן להרוויח כסף בשיווק רשתי? להלן הסבר מלא מאת מפיצי חברת ד"ר נונה!

 

במשך מעל 50 שנות קיומו של שיווק רשתי כשיטת קידום מוצרים בשוק, נוצרו עליו כמויות אדירות של סיפורים ומיתוסים כשחלק מהם שליליים וחלק מתלהבים. דוגמאות: "תרמית פירמידה", "מלכודת לפראיירים", "הדרך לבזבז כסף אך לא להרוויח" מקצה אחד, או "כסף קל", "הצלחה מובטחת" וכו' מהקצה השני.

 

כצפוי, האמת נמצאת לא שם ולא שם. שיווק רשתי כמובן לא פירמידה אלא עיסוק לגיטימי לחלוטין שמותר בכל מדינות החוק כולל ישראל. אולם, בתחום הזה אין כסף קל והצלחה מידית. בשיווק רשתי אפשר להרוויח כסף ואפילו הרבה, אבל זה לא מובן מאליו ובא כתוצאה מעבודה קשה מסביב לשעון, הרבה מוטיבציה ורצון ללמוד ולהתפתח.

 

לכן, בטרם להחליט אם העיסוק הזה מתאים לך, כדאי להבין איך פועל המנגנון של שיווק רשתי, מהיכן בא הכסף ומהן דרכי פעולה נכונות כדי שהכסף הזה יגיע אליך ולא תעבוד ב-"פול גז על סרק".

 

מהו המקור של כסף בשיווק רשתי?

כל חברה מסחרית משקיעה אחוז ניכר מהכנסותיה בפעולות שונות של פרסום וקידום המוצרים שלה. בחברות שיווק רשתי הכסף הזה משולם למפיצים עצמאיים כתגמול בתמורה לקידום מוצרים של החברות הללו. לכן לחברות MLM כמעט אין הוצאות ישירות לפרסום שמפנה את האמצעים לטובת התשלומים למפיצים.

נניח שעלות ייצור מוצר מסוים לחברה היא 40 ₪, עוד 40 ₪ היא מחלקת כעמלות למפיצים ועוד 20 ₪ משאירה לעצמה כרווח. בהתאם לכך מחיר המוצר ללקוח סופי הוא 100 ₪. כלומר, כמו בכל עסק, מקור הכסף בשיווק הוא מכירת המוצרים ללקוחות.

 

כיצד ניתן להרוויח כסף בשיווק רשתי?

כאמור בשיווק רשתי הכסף מגיע אך ורק ממכירת המוצרים, אחרת זו הייתה פירמידה ולא שיווק רשתי. הכסף הזה יכול להגיע למפיצים ישירות או בעקיפין, בשתי דרכים עיקריות:

1. רווח ממכירות ישירות הנובע מהנחות סיטונאיות כאשר הלקוחות משלמים לך ישירות עבור המוצרים.

2. עמלות על מכירות של תתי מפיצים העובדים תחתיך ברשת אשר משולמות ע"י החברות.

הדרכים הללו קיימות בצורות שונות בכל חברות שיווק רשתי, אך רוב החברות מציעות למפיציהן תמריצים והטבות נוספות, למשל:

- בונוסים כספיים על היקפי מכירה גבוהים;

- בונוסים ייעודיים לצורך רכישת דיור, רכב וכו';

- מתנות שונות כגון מוצרים, טיולים ועוד;

- השתתפות ברווחי החברה בנוסף לעמלות כגון חלוקת מניות, תשלום דיווידנדים וכדומה.

 

כמה כסף ניתן להרוויח בשיווק רשתי?

חברות שיווק רב שכבתי בדרך כלל אינן מגבילות את מפיציהן לא בכמות תתי מפיצים שניתן לצרף לארגון וכמובן לא בכמות המוצרים שניתן למכור. כלומר סכומי הכסף שניתן להרוויח בתחום תלויים בעיקר במוטיבציית המפיצים ובכישוריהם. לכן הסכומים יכולים לנוע מכמה מאות שקלים בחודש בלבד (אם בכלל) למפיצים אשר מתייחסים לשיווק כתחביב ועובדים רק מדי פעם, ועד הכנסות בעלות 5 ספרות ולעתים אף יותר למפיצים אשר לוקחים את העניין ברצינות.

לכן המספרים בהם ננקוט בהמשך הם לצורך הדגמה בלבד:

נניח שבתור מפיץ חדש תצרף לארגון שלך רק אדם אחד בחודש ותלמד אותו לעשות את אותו הדבר.  נניח גם שכל שותף שלך ימכור מוצרים ב-100 ₪ בחודש והעמלה שלך תהיה 10% כלומר 10 ₪.

בחודש הראשון צירפת אדם וגם הוא צירף אחד, ובכך יש לך שני חברים בארגון.

בחודש השני צירפת אדם נוסף וגם כל שותף שלך צירף אחד ובכך הארגון שלך כבר מונה 4 חברים.

לאחר 3 חודשים יש לך 8 שותפים.

לאחר 4 חודשים יש לך 16 שותפים.

כלומר לאחר 4 חודשים תרוויח 160 ₪ בחודש. נכון שלא הרבה, אך זו רק ההתחלה ויש לזכור ששיווק רשתי הוא מרתון ולא ספרינט.

שים לב מה קורה בהמשך:

לאחר 5 חודשים יש לך 32 שותפים.

לאחר 6 חודשים יש לך 64 שותפים.

...

כלומר בכל חודש הארגון שלך מכפיל את עצמו. אם תעשה חשבון פשוט תראה שלאחר שנה מתחתיך יהיו כבר 4,096 אנשים וזה מתוך הערכה שכל אחד מצרף רק אדם אחד בחודש. נניח עכשיו שרק כמחצית משותפיך עמדו במשימה והשאר לא מכרו מוצרים ולא צירפו אנשים, כלומר תכלס יש לך 2,000 שותפים פעילים. אבל גם אז זה מביא לך הכנסה פסיבית מכובדת של 20,000 ₪ בחודש, וזאת אחרי שנה בלבד בשיווק רשתי. שווה מאמץ? בהחלט!

 

נראה לך כמו חלום? בחברת שיווק רשתי ישראלית "ד"ר נונה אינטרנשיונל בע"מ" החלום הזה יכול להפוך למציאות!

 

 הצטרף עכשיו לצוות המפיצים של ד"ר נונה, בחינם וללא התחייבות, ותתחיל להרוויח כסף בשיווק רשתי מהיום!

 

איך להצליח בשיווק רשתי  |  שיווק רשתי בישראל  |  דרושים מפיצים עצמאיים

שיווק רב שכבתי  |  שיווק רשתי - מה זה?  |  איך שיווק רשתי עובד  |  שיווק רב שכבתי באינטרנט  |  איך לבחור שיווק רשתי  |  שיווק רב שכבתי בישראל  |  מוצרי חברות שיווק רשתי  |  אודות חב' ד"ר נונה  |  תוכנית השיווק  |  דרושים שיווק רשתי  |  הצטרפות לחברת ד"ר נונה  |  צור קשר