שיווק רשתי עם חברת ד"ר נונה

טיפול בהתנגדויות בשיווק רב שכבתי

 

עובדים בשיווק רשתי ונתקלתם בהתנגדויות המועמדים? להלן 12 טיפים ממומחי ד"ר נונה שיעזרו לכם להתגבר על ההתנגדויות הללו!

 

חלק גדול מהמפיצים החדשים בשיווק רב שכבתי אינם יודעים כיצד להתמודד עם דחיינות והתנגדויות מצד המועמדים שהם מנסים לצרף תחתם. לעתים קרובות זה גורם למפיצים תסכול ואכזבה וכתוצאת מכך לפרישה מהתחום זמן קצר מתחילת הפעילות בו.

 

אולם למצבים אלו יש פתרון: צריך לדעת מהן הנימוקים הטיפוסיים להתנגדויות הללו וכיצד להגיב עליהן בצורה נכונה.

 

אבכן, מה גורם לאנשים להתנגד לרעיון שיווק רב שכבתי? להלן שלושת הסיבות העיקריות:

 

- חוסר רצון לשנות את שגרת החיים.

- הערכה לא נכונה של הסיכויים להצלחה בתחום.

- חוסר ידע או ידע מעוות על תחום ה-MLM.

 

בואו נבחן מהן ההתנגדויות הנפוצות להצעות ההצטרפות לשיווק הרשתי ומהן התשובות הנכונות עליהן:

 

1. אני לא יודע למכור

התשובה: בעסקי MLM אין צורך להיות "תותך מכירות". אתה פשוט צריך להמליץ על המוצרים כמו שאתה ממליץ על סרט האהוב עליך או אתר אינטרנט מעניין לחברים ומכרים שלך. לכן כדאי לך להשתמש במוצרים של החברה על מנת להכיר אותם היטב ולדעת להסביר עליהם לאחרים.

 

2. יש לי מעט מאוד חברים

התשובה: מספר גדול של חברים הוא לא עניין קריטי. גם אם בהתחלה תצליח לצרף שניים או שלושה שותפים וגם הם יצרפו מספרים דומים, זה יגרום לארגון שלך לצמוח בטור הגאומטרי. כמו כן, לרשותך עומדים אמצעי שיווק מודרניים כגון שיווק רשתי באינטרנט שמאפשר לך לתקשר עם אנשים חדשים ולצרף אותם לעסק מבלי לקום מהמחשב.

 

3. אני צריך להיות אדם רהוט

התשובה: לא בהכרח. בעסק הזה, קודם כל, אתה צריך להיות בעל ידע, כלומר לדעת מה ומתי להגיד. כל זה תוכל ללמוד מהמפיצים הוותיקים ובסדנאות החברה בתקופת החונכות שלך. ומה לגבי הרהיטות? היא תגיע עם זמן. בשיווק הרשתי הידע והרהיטות מתפתחים ביחד ועוזרים זה לזו.

 

4. אין לי ביטחון עצמי

התשובה: ביטחון עצמי מגיע עם הזמן והניסיון, ואתה זקוק לו לא רק בשיווק רשתי אלא בכל התחומים של החיים. ככל שתרכוש ידע ותראה את התוצאות הראשונות, כך יגדל גם הביטחון העצמי שלך.

 

5. אני לא אדם חברותי

התשובה: כל האנשים הם פחות או יותר חברותיים, ולא רק לפי האופי שלהם אלא גם בהתאם למה שהם עושים. בזכות העיסוק ב-MLM אתה תהפוך לאדם חברותי, זה יקרה בהדרגה ובאופן טבעי.

 

6. זוהי פירמידה!

התשובה: ברוב המדינות פירמידה פיננסית היא עסק בלתי חוקי אך אין לו כל קשר עם שר"ש שהוא עיסוק חוקי ולגיטימי. חברות MLM מייצרות מוצרים אמיתיים ושימושיים כאשר הפירמידות רק גובות דמי הרשמה מהלקוחות. קרא הסבר מלא על ההבדל בין שיווק רשתי ופירמידה.

 

7. השכן שלי עסק בזה ולא הצליח

התשובה: ב-MLM ישנם שלושה תנאים להצלחה: הרצון לשפר את החיים, הפתיחות לידע חדש והנכונות לפעול. הצלחה באה רק כאשר שלושת התנאים הללו מתממשים. בהתאם לכך, בשיווק הרשתי לא מצליחים אנשים שהשלימו עם מצבם הנוכחי, אנשים שחושבים שיודעים הכל ולא מוכנים ללמוד, ועצלנים. לכן הכישלון של השכן שלך לא צריך להוות דוגמא בשבילך.

 

8. צריך "להיכנס לוורידים" לאנשים ולשכנע אותם

התשובה: ההיפך הוא הנכון! אם אתה רוצה להשיג תוצאות טובות בשיווק רשתי, אתה לא צריך להידבק לאנשים. העבודה שלנו היא בעיקר לספק לאנשים מידע כיצד הם יכולים לשפר את איכות חייהם ומצבם הכלכלי באמצעות המוצרים שלנו. החודרנות לא תועיל כאן אלא רק תדחה את האנשים ותביא לתוצאה הפוכה מזו שציפית.

 

9. צריך להסתובב עם המוצרים ולהציע אותם לאנשים ומוסדות

התשובה: בשר"ש יש דרכים רבות לקדם את המוצרים. כל מפיץ בוחר לעצמו אופן העבודה המתאים לו ביותר. רוב האנשים עדיין עובדים עם החברים שלהם, אך בשנים האחרונות הפעילות עוברת בהדרגה לאינטרנט ולרשתות החברתיות בהן אפשר להכיר אנשים חדשים וליצור עמם קשרים עסקיים.

 

10. השוק מוצף במוצרי המתחרים וזה יקשה עליי בשיווק

התשובה: המוצרים שלנו ייחודיים ולא נמכרים בחנויות אלא רק דרכנו המפיצים. רוב המתחרים לא מציעים לציבור רחב גם הזדמנות עסקית בשיווק מוצריהם. כמו כן, אנו כל הזמן מפתחים מוצרים חדשים כדי לתת מענה לביקוש המתגבר מצד הצרכנים.

 

11. אתה פשוט רוצה לגזור עליי קופון!

התשובה: זה לא מדויק. אמנם הרווח שלי תלוי בהצלחה שלך, אך אתה תהיה הראשון שתרוויח מזה. העמלות שאני אקבל, יבואו מהחברה ולא על חשבונך. תוכנית השיווק שלנו מתגמלת את המפיצים בהתאם להישגיהם, וזה אומר שאתה תוכל להרוויח הרבה יותר ממני ואני רק אשמח מזה.

 

12. זהו עיסוק לא מהנה ולא מעניין

התשובה: כך זה נראה רק מבחוץ. בשיווק רב שכבתי אתה תהנה לראות את העסק שלך צומח, להתחבר עם אנשים, להעביר להם את הידע והניסיון שלך ולראות אותם מצליחים ומשגשגים כשיש בזה גם חלק שלך. השיווק הרשתי מאפשר לאנשים יצירתיים לממש את הפוטנציאל שלהם ולבטא את עצמם. לכן זה לא ייתן לך להיקלע בשגרה וכל יום יביא לך חוויות חדשות.

 

טרם בחרת חברת שיווק רשתי? אנו מזמינים אותך להצטרף בחינם וללא התחייבות לצוות המפיצים של חברת ד"ר נונה ולהתקדם ביחד אל המטרה למרות כל ההתנגדויות!

 

איך להצליח בשיווק רשתי  |  שיווק רשתי בישראל  |  דרושים מפיצים עצמאיים

שיווק רב שכבתי  |  שיווק רשתי - מה זה?  |  איך שיווק רשתי עובד  |  שיווק רב שכבתי באינטרנט  |  איך לבחור שיווק רשתי  |  שיווק רב שכבתי בישראל  |  מוצרי חברות שיווק רשתי  |  אודות חב' ד"ר נונה  |  תוכנית השיווק  |  דרושים שיווק רשתי  |  הצטרפות לחברת ד"ר נונה  |  צור קשר